Tokheim отримала нагороду

Один з найбільших постачальників рішень для роздрібної торгівлі паливом, рада повідомити, що її підприємство Tokheim Netherlands BV в Бладелена, Нідерланди , був нагороджений оновленням Положення про відповідність стандартам якості MasterCard ® Terminal ( «TQM») для зовнішнього термінального терміналу Tokheim Crypto VGA ™ (OPT).

Tokheim отримала нагороду за отримання нового сертифіката MasterCard® Terminal за відповідність вимогам для відкритого термінального терміналу Tokheim Crypto VGA ™ (OPT)

Остін, штат Техас, США – [01 лютого 2018 року] – Tokheim, що входить в Dover Fueling Solutions ( «DFS») і один з найбільших постачальників рішень для роздрібної торгівлі паливом, рада повідомити, що її підприємство Tokheim Netherlands BV в Бладелена, Нідерланди , був нагороджений оновленням Положення про відповідність стандартам якості MasterCard ® Terminal ( «TQM») для зовнішнього термінального терміналу Tokheim Crypto VGA ™ (OPT).

Схема TQM була створена MasterCard, щоб гарантувати, що функціональність терміналів чіпів, сертифікованих при тестуванні на відповідність типу EMVCo, може підтримуватися протягом усього виробничого циклу. TQM є обов’язковою вимогою до участі в сертифікації MasterCard Terminal Integration Process ( «TIP»), яка, в свою чергу, зобов’язана сертифікувати платіжний термінал з набувачем.

Зовнішній аудит процесів виробництва і розробки Tokheim Crypto VGA OPT був успішно завершений в жовтні 2017 року, що призвело до оновленої сертифікації, яка буде діяти до 10 листопада 2018 року. Акредитація поширюється на модулі OPT Tokheim Crypto VGA, побудовані на інший європейські виробничі майданчики компанії, Grentheville, що базуються у Франції.

Crypto VGA – це безпечне рішення для транзакцій з новітніми схваленнями платіжних карт ( «PCI») і складними можливостями боротьби з шахрайством. На початку минулого року Tokheim оголосила, що Tokheim Crypto VGA стала першою в світі зовнішньої платіжною системою, що отримала найостаннішу захист PCI PTS 5.x. З більш ніж 25 000 терміналів, встановлених у всьому світі, які працюють сотнями мільйонів транзакцій щороку, вдосконалена система відкритих платежів Tokheim Crypto VGA з її революційним сенсорним екраном і інтуїтивно зрозумілою графікою на екрані робить платежі швидше і простіше.

Курт Ділла, генеральний менеджер підрозділу системного бізнесу для DFS, зазначив: «Це фантастичне досягнення для нашого бізнесу, і я надзвичайно пишаюся тими зусиллями, які все в команді вносять в досягнення цього результату. Оновлення сертифікації TQM підтверджує силу наших відділів маркетингу, проектування і виробництва наших продуктів, які гарантують, що Tokheim Crypto VGA OPT є одним з найбільш безпечних і надійних терміналів для зовнішніх платежів на ринку ».

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *