Кілька слів про світового лідера Tokheim

Компанія Токхайм є одним з найбільших в світі постачальників рішень для Роздрібної торгівлі паливом. Широта нашої пропозиції дозволяє нашим замовникам зробити вибір. Пропозиція базується на чотирьох основних елементах: Паливороздавальні колонки, Системи і Платежі, Сервіс, Управління проектами.

Tokheim отримала нагороду за видачу нового сертифіката MasterCard® Terminal за відповідність вимогам для відкритого термінального терміналу Tokheim Crypto VGA ™ (OPT).

 

Продукція Токхайм асоціюється з винятковою якістю більш століття. Надання високоякісних рішень глибоко увійшло в культуру нашої організації. Наш впізнаваний логотип, яким з гордістю маркується вся наша продукція, навіть асоційований зі словом – якість. Досвідчена команда маркетологів глобального продукту і інженери продовжують традицію розробки високо інноваційного, якісного, обладнання для сучасних умов і планують для майбутнього.

Центр нашого бізнесу це неперевершена мережу сервісної підтримки. Ми напряму співпрацюємо і обслуговуємо понад 40 000 станцій по всьому світу. Це означає, що ми маємо доступ до унікальних масивів актуальних даних одержуваних в режимі реального часу, які служать основою всього, що ми робимо.

Від розробки нових продуктів до управління проектами, післяпродажна підтримка і сервісне обслуговування, наші місцеві підрозділи, спираються на розумність і надійність наших глобальних операцій, що дозволяє компанії Токхайм позиціонувати таким чином, щоб стати постачальником для ваших проектів.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *