OPW

Компанія “OPW .” є частиною Рідини сегмента Dover (NYSE: DOV).

“OPW .” є світовим лідером у галузі управління, моніторингу та рішеннями для безпечного та ефективного транспортування рідкими речовинами від нафтопереробного заводу до комерційних та роздрібних точок споживання, включаючи системи навантаження, обладнання для залізничного та транспортного цистерн, вимірювання цистерн, паливо системи управління, клапани, фітинги, обладнання підземного та наземного зберігання, контейнери для розливу, пристрої запобігання переповненню, вторинні контейнери та гнучкі трубопроводи.

OPW нараховує 3850 працівників, які мають виробничі операції в Північній Америці, Європі, Бразилії, Китаї та Індії, а також продажі по всьому світу.

OPW заробив більше патентів, ніж будь-який інший виробник устаткування, і має глобальний слід з офісами продажу на шести континентах, виробничими операціями в Північній Америці, Південній Америці, Азії та Європі та понад 1000 дистриб’юторів по всьому світу.

Компанія “OPW .” сертифікована за стандартом ISO-9000, використовує технології Lean Manufacturing та жорсткі Системи якості Six Sigma, щоб гарантувати високий рівень якості від концепції протягом усього життєвого циклу продукту. OPW є однією компанією, одним світом, одним джерелом, ведучим шлях у світі інновацій у галузі обробки рідини.

Менеджери компанії допоможуть підібрати необхідні комплектуючі для Ваших ПРК.

 OPW ОСН_1  OPW ОСН_2
Пістолет ¾” 11-ALP призначений для роботи з колонками напірного і всмоктуючого типу та з продуктивністю 40 л/хв – 60л/хв, з автоматичним і ручним припиненням видачі палива. Пістолет серії 11- ALP має сучасний дизайн, зручний і легкий в експлуатації, надійний в роботі, простий в обслуговуванні.
Можливі кольори: чорний, синій, червоний, зелений.
 Пістолет 1 “7-НL високошвидкісний призначений для роботи з колонками високої продуктивності до 130 л / хв, для заправки великогабаритних автомобілів. Пістолет має три положення фіксації головного клапана, що дозволяє регулювати швидкість потоку палива.
 OPW ОСН_3  OPW ОСН_4
Чохол на пістолет ¾ “11-ALP.
Можливі кольори: чорний, синій, червоний, зелений.
OPW ОСН_5 OPW ОСН_6
Носик для пістолета ¾” 11-ALP. Шарнір поворотний двоступеневий – 1,5″, 2″
 OPW ОСН_7  OPW ОСН_8
 Багаторазовий зривний клапан ¾” служить для запобігання псуванню ПРК при аварійній ситуації і запобігання протоки палива при розриві.  Зривний клапан ¾” служить для запобігання псуванню ПРК при аварійній ситуації і запобігання протоки палива при розриві.
 OPW ОСН_9  OPW ОСН_10
Зворотний кутовий клапан 14 NL (1,5″, 2″) має надійну конструкцію і гладкий корпус. Клапан оснащений пружиною, що відкриває його при тиску 0,1 бар (для 1,5″) і 0,05 бар (для 2″). Максимальна температура – 105 °С. Корпус виконаний з гальванірованного чавуну, гніздо – з латуні. Дихальний клапан з огнепреградітельних сіткою 2″ підтримує необхідний тиск і запобігає виходу пари з ємності. Працює на тиск і вакуум, відкривається при тиску пари більше 35 мбар і менш 2,5 мбар. Корпус і покриття виконані з антикорозійного матеріалу DURATUFF. Має приєднувальні нарізні кінці.
 OPW ОСН_11  OPW ОСН_12OPW ОСН_13
 Клапан переповнення резервуара в комплекті зі зливною трубою 61-SO 4004 4″ служить для запобігання переповнення рівня палива в резервуарі. Клапан оснащений автоматичним відсікачем, коли рівень палива в резервуарі досягає 98%, відсікач припиняє подачу палива в ємність.  Запобіжний клапан під ПРК для напірної системи автоматично перекриває потік палива в аварійних ситуаціях. Простий доступ до механізму управління клапаном забезпечує перекриття подачі палива і проведення профілактичних робіт на ПРК.

opw

Код Найменування
1 C-01689-D Кришка
2 0011-K1 Ремкомплект для пістолета ¾» К 1
3 0011-K2 Ремкомплект для пістолета ¾» К 2
4 D-01320-M Кришка відсікачу з гвинтами
5 0020-A Діафрагма в наборі
6 0020-C Плунжер в зборі
7 D-00907-M Чохол для пістолета ¾»
8 0005-B Носик для пістолета ¾»
9 C-03454 Спусковий гачок в комплекті з кліпом
10 C-03414 Пластикова ручка пістолета

Great for you

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Make it happen

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.