Ремонт АЗС

Ремонт АЗС – комплекс будівельних та організаційно-технічних заходів щодо усунення фізичного і морального зносу АЗС, що не передбачають зміну основних техніко-економічних показників, проекту автозаправної станції, що включають, у разі необхідності, заміну окремих конструктивних елементів і систем інженерного обладнання.

Наша компанія допоможе виконати ремонт технологічного обладнання АЗС, зробити заміну колонок, чистку і градуювання резервуарів або часткова або повна заміна ємнісного обладнання, технічних колодязів, трубопроводу, зробити налаштування обладнання та програмного забезпечення дотримуючись усіх вимог замовника. Компанія має всі необхідні дозволи на роботи зі взривоопастнимі матеріалами, адже для ремонту АЗС завжди пред’являються високі вимоги. Ми оперативно надамо всі необхідні матеріали, тому що є офіційного представником світових бреендов, які пропонують продукцію для АЗС.

Крім того наші фахівці здатні в найкоротші терміни здійснити ремонт в будь-якій точці України, щоб наш клієнт міг швидко відновити роботу свого бізнесу. Ми знаємо, як вам важлива кожна хвилина і зробимо все, щоб звести час простою до мінімуму.

Наші можливості

  • Працюємо по всій території України;
  • Завжди в наявності повний спектр необхідного обладнання;
  • Надаємо гарантію на свої роботи;
  • Більше 20 років на ринку заправний бізнесу.

Make it happen

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.