Поставка обладнання

Наша компанія зарекомендувала себе, як досвідчений і надійний партнер, роботу якого гідно оцінюють вже більше 20 років наші клієнти. Наша компанія є офіційним представником світових брендів в галузі зберігання, постачання та обліку палива у всій Україні.

Ми готові завжди надати обладнання та витратні матеріали для безперервного функціонування вашої АЗС.

Ми готові завжди надати обладнання та витратні матеріали для безперервного функціонування вашої АЗС. Ми готові відправити по Україні насоси, заправні пістолети, лічильники обліку палива, фільтра для колонок, швидкороз’ємні з’єднання, міні-АЗС, шланги, фітинги та інші таких світових брендів як PIUSI, OPW, RETRO VEND, UPP, UNIMAT і інших. У найкоротші терміни ми готові привести на ваш об’єкт односторонні і двосторонні колонки TOKHEIM. Провести і встановити на вашому об’єкті горизонтальні або вертикальні резервуари для палива об’ємом від 2,5 до 100 куб.метров.

Ми займаємося постачанням обладнання для АЗС та нафтобаз а також надаємо послуги монтажу, пусконалагоджувальних робіт, гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування. За 20 років з моменту заснування компанії ми напрацювали базу понад 1000 клієнтів. З них найбільшими є: УКРНАФТА, WOG, ОККО, KLO, … .. Наша компанія має склад понад 400 метрів квадратних, що знаходиться в легкодоступному місці в 20 кілометрах від Києва в місті Бровари. Практично весь асортимент товару завжди в наявності на складі. Ми відправляємо товар по Україні будь-якою компанією-перевізником, але з досвіду, як надійного і зручного, пропонуємо такі компанії як Делівері і Нова пошта.

Ми вибудовуємо довгострокові, надійні відносини і готові відправляти товар на постійній основі з гнучкою системою знижок як від себе, так і методом ДропШіпінга (докладніше в розділі для партнерів).

Крім того наші фахівці здатні в найкоротші терміни з допомогою нашого обладнання здійснити монтаж чи ремонт в будь-якій точці України, щоб наш клієнт міг швидко відновити роботу свого бізнесу. Ми знаємо, як вам важлива кожна хвилина і зробимо все, щоб звести час простою до мінімуму.

Для Вашої АЗС

Ми готові відправити по Україні насоси, заправні пістолети, лічильники обліку палива, фільтра для колонок, швидкороз’ємні з’єднання, міні-АЗС, шланги, фітинги та інші таких світових брендів як PIUSI, OPW, RETRO VEND, UPP, UNIMAT і інших.