Будівництво АЗС

Сучасна мережа автозаправних станцій зростає. Посилюється конкуренція. При порівнянній якості бензину (в кінці кінців в країні не так вже й багато нафтопереробних заводів), кожен прагне за своїм залучити автовласників на свої АЗС. Це може бути і якісний сервіс, супутні послуги, безпеку, ну і звичайно, не останнім фактором є якість і довговічність обладнання для АЗС.

Автозаправна станція повинна привертати увагу, виділятися серед своїх конкурентів. Ми широко застосовуємо при будівництві та реконструкції АЗС пластично-алюмінієві композитні матеріали, різне обладнання відомих світових лідерів ринку.

Завдяки висококваліфікованим спеціалістам і великому асортименту обладнання ТОВ «Апріойл Техно» якісно і швидко задовольнить потреби практично будь-якої складності з виготовлення резервуарів, необхідного обладнання для АЗС, а також з її будівництва АЗС, реконструкції АЗС.

Технічна частина

Наша компанія бере на себе найвідповідальнішу частину роботи – це технічний бік подачі і зберігання палива. Ми зробимо вам резервуар під необхідну кількість і видів палива, проведемо труби і встановимо топлівнораздаточние колонки, змонтуємо відводи паливних парів. Справить пусконалагоджувальні роботи.

Ми працюємо в сфері будівництва автомобільних заправних станцій вже довгий час. За цей період було побудовано безліч якісних сучасних АЗС у багатьох регіонах України. Ми маємо широку клієнтську базу, які одного разу звернулися до нас із замовленням на будівництво однієї заправної станції, а тепер їх бізнес зростає і міцнішає, дозволяючи розширювати мережу заправних станцій. І звичайно ж в такому випадку вони завжди звертаються до нас, адже ми знаємо толк в будівництві АЗС та виконуємо поставлені задачи чітко та в строк. Ми гарантуємо якість, надійність і довговічність збудованих нами конструкцій. Ми впевнені в своїх силах і можливостях – і наші клієнти знають, що ми їх не підведемо.
Якщо ви збираєтесь будувати АЗС, але не знаєте до кого звернутися? Рішення є! Зверніться до нас і обіцяємо, ви не прогадаєте!