PETRO VEND Датчики й зонди

Petro Vend – це компанія, яка пропонує професійні системи контролю палива, які забезпечують 24-годинни напівавтоматичне обслуговування доставки і обліку палива. Програмовані пристрої мають надійну авторизацію заправки і точний облік для впевненого управління комерційних і приватних заправних станцій палива.

OPW Fuel Management Systems з гордістю представляє систему керування паливом Petro Vend 100® (PV100®) – автономну установку, що встановлюється на підлозі, для малих або середніх об’єктів, для яких потрібен одно- або двошаровий контроль.

Резервуарний зонд моделі 924.

Зонд Петро Венд измерительный для резервуара

Магнітострикційний зонд виготовлений з нержавіючої сталі по
Першому класу точності. Завдяки виконанню зонда з нержавіючої сталі немає необхідності в його обслуговуванні і очищенні. Це також гарантує повну сумісність з усіма видами палива і добавок, авіаційним гасом і т.д.

Зонд розміщується в ємності і призначений для безперервного вимірювання рівня палива, межі розділу води і палива, температури палива.

Cклад:

  • електронна головка
  • два поплавця (один для палива, один для води)
  • п’ять датчиків для вимірювання температури.

Для резервуарних отворів від 5,08 до 10,16 см. Витік палива з резервуара виявляється при витраті 0,378 л / год.
З’єднується з НМ двожильного екранованого кручений парою – макс. довжина 300 м. Прокладка в металевих трубах, віддалених від електромагнітних полів для точності вимірювань.
Довжина Зонда може мати розміри від 135 до 376 сантиметрів.

Приклад розташування резервуарного зонда

таблица с данными и пример расположения резервуарного измерительного зонда

Додаткові датчики.

Служать для виявлення рідкого палива або його парів поблизу ємностей, трубопроводів і т.д.

image005 image006 image007 image008

Види датчиків.

Датчик пара – допомогає виявлення вуглеводневих парів в просторі між стінками або в околицях трубопроводів. Можна встановлювати над землею для виявлення бензинових парів. Виявляє і вибухонебезпечні види пилу, наприклад вугільної. Чи не вимірює концентрацію парів, а тільки виявляє вибухонебезпечну концентрацію парів. Діаметр 1,59см * 4,45 см. З’єднується з НМ двожильного екранованого кручений парою, стійкої до бензину і маслу, перетин 0,8 мм², макс. довжина 150 м. Прокладка в металевих трубах, віддалених від електромагнітних полів для точності вимірювань.

Датчик рідин – реагує на рідину при контакті з нею. Встановлюється в міжстінному просторі, поблизу трубопроводів і т.п. З’єднується з НМ двожильного екранованого кручений парою, стійкої до бензину і маслу, перетин 0,8 мм², макс. довжина 150 м. Прокладка в металевих трубах, віддалених від електромагнітних полів для точності вимірювань.

Універсальний датчик резервуара – для спостереження за нижнім і верхнім рівнем рідини в міжстінному просторі двостінних резервуарів. Діаметр 7,31 см * 25,4 см.

Проміжний датчик – ідеальний для виявлення вуглеводнів і води в міжстінному просторі двостінних резервуарів. Може встановлюватися в проміжках від 2,54 см.

Універсальний датчик відстійника – ідеальний для спостереження за наявністю рідини в відстійниках. Надійний плаваючий вимикач активізується рівнем рідини менше, ніж 2,54 см.

Датчик рідкої фази вуглеводню – призначений для використання в технічних колодязях спостереження.

Відмінна якість

Якість, визнана на ринку та міжнародними органами, які засвідчують надійність виробничих процесів
UNI EN ISO 9001: 2008
та екологічність
UNI EN ISO 14001: 2004

Товари PIUSI

PIUSI пропонує професійні, прості у використанні і високопродуктивні рішення для передачі «дозування» і вимірювання палива, мастильних матеріалів і рідин. Насоси PIUSI, витратоміри, роздаткові інструменти та аксесуари (фільтри, насадки і т. Д.)