PIUSI

PIUSI – високоякісні профісіональной насоси і системи для перекачування, вимірювання та управління паливом і мастильними матеріалами, насосів для перекачування дизельного палива і карбаміду, насосів для бензину, станцій для перекачування палива, розподільників палива, розподільників і колонок для дизельного палива

Компанія PIUSI черпає багатства цієї твердої і родючої землі, а натомість пропонує стабільність і процвітання області Суццара, розташованої в економічному центрі Італії. Безумовно, що б’ється серце компанії PIUSI утворюють його працівники, рухомі любов’ю, гордістю і рішучістю долати будь-які виклики.

Виробнича площа компанії становить 44 000 м2, на яких розташовані автоматизований склад і сучасні офіси. Крім того, компанія PIUSI пишається ефективної та динамічної структурою свого підприємства, на якому працює 200 працівників і є власна лабораторія досліджень і розробок, а для підтримки розгалуженої торговельної мережі в 2009 році компанія відкрила філію у Флориді для ринків Північної і Центральної Америки.

Безустанно пошук інноваційних рішень, які уособлюють знаменитий дух італійських технологій, дозволив компанії PIUSI утвердитися на міжнародному ринку – її продукція доступна в більш ніж 120 країнах. Компанія пропонує широку гаму інтелектуальних пристроїв, що відрізняються високою якістю і простотою використання, для перекачування і вимірювання палива, мастильних матеріалів і рідин. Продукція Piusi здатна задовольнити будь-які вимоги замовників, оскільки працівники компанії весь час уважно стежать за потребами ринку.

Відмінна якість

Якість, визнана на ринку та міжнародними органами, які засвідчують надійність виробничих процесів
UNI EN ISO 9001: 2008
та екологічність
UNI EN ISO 14001: 2004

Товари PIUSI

PIUSI пропонує професійні, прості у використанні і високопродуктивні рішення для передачі «дозування» і вимірювання палива, мастильних матеріалів і рідин. Насоси PIUSI, витратоміри, роздаткові інструменти та аксесуари (фільтри, насадки і т. Д.)