PETRO VEND Модель I

Petro Vend – це компанія, яка пропонує професійні системи контролю палива, які забезпечують 24-годинни напівавтоматичне обслуговування доставки і обліку палива. Програмовані пристрої мають надійну авторизацію заправки і точний облік для впевненого управління комерційних і приватних заправних станцій палива.

OPW Fuel Management Systems з гордістю представляє систему керування паливом Petro Vend 100® (PV100®) – автономну установку, що встановлюється на підлозі, для малих або середніх об’єктів, для яких потрібен одно- або двошаровий контроль.

model_001Модель I – розробка 2000 року. В даний час перевершує за технічними показниками, надійності і простоті експлуатації існуючі аналоги інших виробників.
Відмітна особливість – доброзичливий інтерфейс (ЖК-дисплей). Змінено математичний апарат розрахунку градуювання резервуара, що забезпечило посекційно розрахунок всієї таблиці градуювання, високу точність розрахунків та скорочення термінів самоградуіровкі.

Датчик рівня за першим класом точності разом з розвиненим математичним апаратом дозволяє:

  • враховувати зовнішні впливи на резервуар,
  • виявляти витоку нафтопродуктів з резервуарів без використання додаткових датчиків,
  • виявляти крадіжки нафтопродуктів,
  • вести прийом продукту при зливі в резервуар в автоматичному режимі.

Site-Sentinel-1-ScreenРозвинена система датчиків зонда забезпечує постійний контроль наявності води в резервуарі, контроль стану межстенного простору резервуара і багато іншого. Програмне забезпечення в середовищі Windows спрощує програмування, перегляд і тестування даних.

Додаткові можливості системи в моделі I реалізовані у вигляді опцій, що дозволяє зробити вартість системи оптимальної для кожної конкретної інсталяції.

Склад:

  • контролер (ЦБУ) і блоку бар’єрний (НМ) в єдиному корпусі
  • принтер звітів (опція)
  • вимірювальні зонди в комплекті з поплавками

Контролер має графічний дисплей з сенсорним управлінням, вся інформація відображається на дисплеї і може бути роздрукована на зовнішньому принтері і передана на PС і за допомогою модему в головний офіс. Може також використовуватися без принтера звітів з підключенням до РРО і висновком звітів на екран РРО.

МОДУЛЬ ВВЕДЕННЯ / ВИВЕДЕННЯ (ММВ) (Опція)

Електронний пристрій з 12 виходами і 4-ма входами для управління зовнішнім обладнанням: 12 реле входу програмуються на включення / вимикання зовнішнього обладнання при виникненні тривоги (низький рівень палива, витік, крадіжка палива і т.п.). Всі 4 -ре входу можна використовувати одночасно. До ЦБУ можна підключати до 8 модулів.

Відмінна якість

Якість, визнана на ринку та міжнародними органами, які засвідчують надійність виробничих процесів
UNI EN ISO 9001: 2008
та екологічність
UNI EN ISO 14001: 2004

Товари PIUSI

PIUSI пропонує професійні, прості у використанні і високопродуктивні рішення для передачі «дозування» і вимірювання палива, мастильних матеріалів і рідин. Насоси PIUSI, витратоміри, роздаткові інструменти та аксесуари (фільтри, насадки і т. Д.)