Пропонуємо продукцію PETRO VEND для АЗС.

Система учета топлива Петро венд

Модель I

Модель I – розробка 2000 року. В даний час перевершує за технічними показниками, надійності і простоті експлуатації існуючі аналоги інших виробників.
Відмітна особливість – доброзичливий інтерфейс (ЖК-дисплей). Змінено математичний апарат розрахунку градуювання резервуара, що забезпечило посекційно розрахунок всієї таблиці градуювання, високу точність розрахунків та скорочення термінів самоградуіровкі.

Система учета топлива Петро венд

Модель II

Модель II SiteSentinel® iSite ™ забезпечує повний контроль резервуара, управління паливними ресурсами, захист навколишнього середовища. За рахунок технологій, заснованих на операційній системі Windows, iSite ™ дозволяє користувачеві переглядати дані віддалено з будь-якої точки світу або використовуючи кольоровий тач-скрін ЖК-дисплея безпосередньо на АЗС.

Система учета топлива Петро венд

Модель III

Моделі ІІІ Petro Vend SiteSentinel ідеально підходить для контролю за віддаленими резервуарними парками. Її настільний контролер дозволяє стежити за Вашими резервуарами з офісу за допомогою віддаленого доступу (за допомогою модемного зв’язку) або локально безпосередньо з Вашого персонального комп’ютера.

Система учета топлива Петро венд

Відмінні риси Моделей

Моделі I, II і III виробляють повний контроль паливного складу. Система стеження накопичує й аналізує дані, отримані вимірювальними зондами і датчиками, поставляє результати аналізу комп’ютерній системі управління.
Відмінні риси і можливість вівода данніх Моделей Petro Vend представлені в таблиці.