UNIMAT

Компанія UNIMAT – існує з 1988 року і постійно забезпечує роз’єми і фітинги для внутрішніх і зовнішніх ринків. Експорт в країни Європи та інших континентів 60% продукції. За два десятки років, компанія зарекомендувала себе як якісного і надійного виробника швидко-з’єднань типу Камлок. Якість товарів компанії вивів її на зовнішній ринок, і сьогодні велика частина продукції експортується в усі країни Європи і на інші континенти.

Продукція UNIMAT – якість, надійність і простота в експлуатації.

При зливі палива необхідно багаторазово приєднувати шланг цистерни бензовозу до зливної лінії резервуарів,Unimat_1при цьому з’єднання таких шлангів має бути герметичним і швидким при з’єднанні. Для забезпечення зазначених умов застосовуються спеціально призначені швидкоз’ємні з’єднання, які вже стали обов’язковою вимогою.

Продукція фірми UNIMAT (Польща) вже встигла заслужити довіру на ринку України.

Герметичні з’єднання застосовуються

  • при зливі палива на АЗС
  • в якості кришок вимірювальних приладів на резервуарах

Пропонуємо повний спектр муфт, ковпаків, адаптерів і іншої арматури різних типорозмірів від ½ “до 6” “, що дозволяє підібрати необхідні деталі для будь-якого застосування. Стандартно виготовляється з алюмінію, бронзи або сталі.

Елементи зварних з’єднань UNIMAT (Польща)

Unimat_2 Unimat_3 Unimat_4 Unimat_5
Муфта А
Адаптер на шланг С Крышка DC Колпак DP
Unimat_6 Unimat_7 Unimat_8 Unimat_9
Адаптер на шланг E Адаптер DR Ниппель CR Муфта с вн.резьбой F
Unimat_10 Unimat_11 Unimat_12 Unimat_13
Ниппель DA Ниппель ER Муфта AR Адаптер SA

Найвища якість

Це якісна зливна арматура, виготовлена з алюмінієвого сплаву, і представляє з себе швидкоз’ємні з’єднання для рукавів бензовозів і зливного трубопроводу.

Пропонуємо

Повний спектр муфт, ковпаків, адаптерів і іншої арматури різних типорозмірів від ½ “до 6” “, що дозволяє підібрати необхідні деталі для будь-якого застосування. Стандартно виготовляється з алюмінію, бронзи або сталі.