PETRO VEND Модель III

Petro Vend – це компанія, яка пропонує професійні системи контролю палива, які забезпечують 24-годинни напівавтоматичне обслуговування доставки і обліку палива. Програмовані пристрої мають надійну авторизацію заправки і точний облік для впевненого управління комерційних і приватних заправних станцій палива.

OPW Fuel Management Systems з гордістю представляє систему керування паливом Petro Vend 100® (PV100®) – автономну установку, що встановлюється на підлозі, для малих або середніх об’єктів, для яких потрібен одно- або двошаровий контроль.

petro_vend_003

Cклад приладу контролю палива:

  • контролер (ЦБУ),
  • блок бар’єрний (НМ),
  • вимірювальні зонди в комплекті з поплавками.

Для виведення показань потрібне підключення до РС або РРО. Показання видаються на дисплей оператора і роздруковуються на його принтері, можуть передаватися на РС і за допомогою модему в головний офіс.

ЦБУ (Центральний блок управління)

Призначений для самодіагностики всієї системи, збору і обробки сигналів, що надходять від зондів і датчиків, подальшої передачі даних (після проведення їх аналізу) на дисплей і в друк.

Складається з:

  • мікропроцесорного контролера, який керує налаштованим модулем (НМ),
  • вбудованого РК дисплея, або системи передачі даних на друк,
  • зумера і сигнальної лампи для подачі звукових і світлових сигналів,
  • послідовних інтерфейсів RC-232C для підключення комп’ютера, модему або спеціальних виносних пристроїв контролю та оповіщення.

ЦБУ можна підключити до 8-ми НМ або МВВ (див. нижче).

НМ

Електронний пристрій для прийому і первинного перетворення сигналів від зондів і датчиків.
Обладнано іскробезпечними бар’єрами. Один модуль може містити до 4-х бар’єрів. До кожного підключається до 4-х зондів або 4-х датчиків.
З’єднується з ЦБУ двожильний екранованої кручений парою – макс. довжина 1500 м.

МОДУЛЬ ВВЕДЕННЯ / ВИВЕДЕННЯ (ММВ) (Опція)

Електронний пристрій з 12 виходами і 4-ма входами для управління зовнішнім обладнанням: 12 реле входу програмуються на включення / вимикання зовнішнього обладнання при виникненні тривоги (низький рівень палива, витік, крадіжка палива і т.п.). Всі 4 -ре входу можна використовувати одночасно. До ЦБУ можна підключати до 8 модулів.

Відмінна якість

Якість, визнана на ринку та міжнародними органами, які засвідчують надійність виробничих процесів та екологічність.

Товари PETRO VEND

Наша компаныія пропонує професійні, прості у використанні і високопродуктивні рішення для вимірювання палива, мастильних матеріалів і рідин від компанії PETRO VEND США.