Послуги проектування АЗС

Проектування автозаправного комплексу є обов’язковим етапом при будівництві або реконструкції АЗС.Прі ремонті, навіть капітальному – не відбувається істотних перепланувань приміщення і комплексу в цілому, тому можна обійтися без етапу проектування.
Наша компанія має багаторічний досвід та готова надати послуги проекторованія АЗС в комплексі з іншими нашими роботами.

Етап проектування АЗС не може перетинатися з іншими роботами. Всі роботи по розмітці ділянки, будівництва, монтажу поземних резервуарів, прокладки лінії деараціі.

ПРОЕКТУВАННЯ АЗС СУЧАСНОГО ЗРАЗКА

За останнє десятиліття рівень сервісу виріс у багато разів. Відповідно і проектування автозаправки стало більш складним і цікавим завданням. Його метою стало не тільки забезпечення машиністів паливом, а й образ, що запам’ятовується для відмінності серед конкурентів. Практично всі станції мають в своєму арсеналі широкий спектр послуг. Крім пропозиції бензину або дизельного палива, все автозаправні станції мають мінімаркети з супутніми товарами для автомобілістів, зони відпочинку з туалетом і кав’ярні з баром. На проектування АЗС ціна в Україні стала зростати, але і вигода від таких підприємств збільшується в рази.

проектування азс

Технологічне проектування АЗС (Київ та Україна).

Ваша бізнес-ідея, втілена нашими фахівцями, стане максимально прибутковим підприємством. Ми віддаємо перевагу рішенням, які надають мінімальний вплив на навколишнє середовище. Ми пропонуємо:

  • проектування АЗС з розробкою резервуарного парку і насосних станцій
  • проектування автозаправних комплексів

Умови співпраці і ціни на проектні роботи АЗС ви можете дізнатися, зателефонувавши нам, надіславши листа чи спитати за допомогою форми на сторінці контактов.