,

Початок історії Tokheim

Історія Tokheim почалася з господарського магазину в Айові понад століття тому.

Купець Джон Дж. Токхайм шукав спосіб удосконалити видачу бензину. У 1898 році він винайшов насос для перегонки нафтопродуктів з заглибленого резервуара (“Tokheim Dome Oil Pump”), для виконання робіт. Tokheim – це лідер напрямку

Популярність його винаходу, привела до організації фірми “Tokheim Manufacturing Company” («Виробнича Компанія Токхайм») в місті Сідар-Рапідс, штат Айова (США) в 1901 році. У 1918 році компанія була продана і переїхала в Форт Уейн, штат Індіана.

1920: Створення Астер-Бутіліон. Пізніше придбана компанією Tokheim.

1925: “Роман танк” насоси спочатку з’являються у Франції. Паливо продається в обсязі кратному п’яти літрів з 200-літрових бочок. Використовується насос з ручним приводом і двома 5-літровими каліброваними циліндрами.

+1927: Паливні насоси Tokheim встановлені на сервісних станціях.

1940: Коппенц Автоматик, виробник ТРК і пізніше стає частиною Токхайм, заснована в Нідерландах.

1947: Кінець продажів в 5-літрових обсягах! Перші механічні вимірювальні прилади та калькулятори з’являються, що дозволяє розраховувати ціну відповідно до обсягу відпущеного палива. З цього моменту, будь-яку кількість палива може відпускатися.

+1954: Котирування Tokheim на Нью-Йоркській біржі (NYSE) і створення EIN, недалеко від Канн (Франція).

1969: перші випробування електронного калькулятора відбулися на АЗС.

1970: Додати З’являються перші станції самообслуговування.

1974: Додати Станції самообслуговування оснащують дротовими консолями логічної обробки, предок сьогоднішніх терміналів EPOS.

1976: Додати Токхайм впровадив перший електронний калькулятор, обладнаний мікропроцесором в якості стандартного елементу. Паливні насоси перетворилися в мульти-продуктові ТРК.

1977: Консолі самообслуговування обладнуються мікропроцесорами.

1985: Придбання «Коппенс Автоматик» групою Шлюмберже (Schlumberger). Термінали читання кредитних карт, вбудовують в ТРК Токхайм.

1987: Відбувся дебют консолі в якості комп’ютера і станції управління в істинному розумінні.

1990: Придбання «Schwelm Tanksysteme» групою Шлюмберже (Schlumberger). Придбання «EIN» компанією «CompagnieGénérale des Eaux». Цю новостворену групу називають софітами (Sofitam).

1991: Придбання «Dunclare Dispensers» (Данді, Шотландія) групою Шлюмберже (Schlumberger).

1996: Придбання Germann (Німеччина), Guéant (Франція), CME, Borghetti і Nuova RIMIC (Італія) групою Щлюмберже (Schlumberger). Tokheim, в свою чергу, набуває софітів (Sofitam).

1997: Додати Токхайм набуває «Management Solutions Inc (” MSI “)».

1998: Додати Токхайм набуває роздрібний підрозділ нафтогазових систем компанії Шлюмберже (Schlumberger).

2003: Додати First Reserve (інвестиційна компанія) набуває Корпорацію Токхайм (по Північній Америці). Міжнародні активи і дочірні підприємства Токхайм переходять до Токхайм САС (Tokheim SAS).

2005: Додати Токхайм завершує створення нового спільного підприємства в Китаї (Tokheim Хеншань). Токхайм створює нове спільне підприємство в Індії. Придбання бізнесу «Steinebach Maintenance» в Німеччині.

2008: Додати Придбання роздрібного бізнесу нафтової групи Goehler. Придбання АЗС системи в Ірландії. Придбання «Holland Verlichting Service» в Голландії. Придбання «Elektro GmbH Spiller» в Австрії. Придбання «Timelec» у Франції.

2009: Додати Tokheim купує 60% акцій «Background2 Ltd.» в Великобританії. Придбання «Rohé»: Болгарія, Румунія, Сербія, Латвія, Литва

2010: Додати Придбання «Ацис» (Acis) в Словаччині та Чехії

2012: Токхайм повертається до Південної Африки після придбання різних активів «Petro-Logic» від компанії PCV Group. Створення «Precision Brasil», Бразилія Сьогодні: «Tokheim» штаб-квартира в Парижі, є одним з провідних в світі виробників і постачальників ТРК і послуг з автоматизації. Здійснюючи свою діяльність у багатьох країнах по всьому світу, компанія Токхайм, пропонує своїм клієнтам повний спектр ТРК, систем автоматизації, мультимедійні пристрої, запасні частини і комплекти для модернізації паливороздавального обладнання, а також повний спектр послуг з підтримки, будівництва станцій та обслуговування.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *